KONST / Litografier / Färglitografi 12066626
nr 1206 6626
Norbert Robles
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 102/250. Motivet: 29x20 cm
Norbert Robles, bildkonstnär född i Frankrike 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:11:57
21/9 11:35:08